Facebook feed

PAEK
PAEK "Nis"5 days ago
Program takmičenja
II kola Drzavne lige u sportsko- penjančkoj disciplini boldering 20. i 21.04.2019. Beograd

Subota, 20.04.2019.
-Registracija i podela startnih lista za kategorije
Grupa C: K14 / J16 / J18
od 09.45 – 10.15
Start u 10.30 – 12.00, penje se 6-8 boldera
-Registracija i podela startnih lista za kategorije
Grupa B: D10 i K12
od 10.30 -11.00
Start u 12.15 – 13.45, penje se 6-8 boldera
-Registracija i podela startnih lista za kategorije
Grupa A: D6 i D8
od 13.00 – 13.30
Start u 14.00 – 15.30, penje se 6-8 boldera
*U slučaju velikog broja takmičara vreme penjanja će se produžiti na dva sata.
Proglašenje pobednika kola u 17.00 časova

Nedelja, 21.04.2019.
-Registracija i podela startnih lista
Grupa D: S penje se na „flesh“.
od 09.00-09.30h.
Start u 09.30 – 11.30, penje se 6-8 boldera („flesh“)
-Registracija i podela startnih lista
Grupa D: S B penje se preko 30 boldera („flesh“) prilagođeni svima.
od 11.00 do 11.30h
Start u 11.30 – 15.30 Seniori B penju po sistemu maratona.

Otvaranje izolacione zone za finale 15.30h, zatvaranje 16.30h
Start u 17.00h, penje se 4 boldera „na pogled finale“ po 4 minuta.
Proglašenje pobednika kola po završetku takmičenja
PAEK
PAEK "Nis"5 days ago
Sportsko-penjački savez Srbije i Spk Granit organizuju
II kolo Drzavne lige u sportsko- penjančkoj disciplini boldering
1. Mesto održavanja: O.Š. “Vuk Karadžić”
Penjački klub Granit, www.penjackiklub.rs
Takovska 41, Beograd
2. Vreme održavanja: subota/nedelja, 20-21. april 2019. godine
3. Kategorije:
Kategorija D6 (М i Ž) od 2012 i mlađe
Kategorija D8 (М i Ž) od 2010 do 2011
Kategorija D10 (М i Ž) od 2008 do 2009
Kategorija К12 (М i Ž) od 2006 do 2007
Kategorija K14(М iŽ) od 2004 do 2005
Kategorija Ј16 (М i Ž) od 2002 do 2003
Kategorija Ј18 (М i Ž) od 2000 do 2001
Kategorija S (М i Ž) od 1999 i stariji
Kategorija S-B (М i Ž) od 2003 i stariji
4. Startnina za učešće na takmičenju: 700 din
5. Pijavljivanje: Na https://freeclimbing.azurewebsites.net/Login
Rok za prijavljivanje: četvrtak 18.04.2019 do 24 sata, posle ovog roka startnina 1000 dinara.
6.Pravo nastupa za Državno prvenstvo imaju svi licencirani takmičari sa lekarskim pregledom.
7. Postavljač takmičarskih smerova:
Žarko Jevremović
PAEK
Zlatiborac i Staša Gejo - AVANTURA ( Jelašnička klisura )
Kada avantura počne, nepokolebljivost, spremnost na velike poduhvate i postojanost su izbor, kvalitet i snaga Zlatiborca. Pobeđujemo, jer verujemo u sebe. Ve...
youtube.com
PAEK
PAEK "Nis"4 weeks ago
Tri medalje sa prvog kola Drzavne lige Srbije!
Aleksandar Rasic 1. mesto
Luka Vukic 2. mesto i
Danica Rasic 3. mesto 👏👏👏
PAEK
PAEK "Nis"1 month ago
Povoljne penjacice u Scarpi!! UPDATE: Definitivno lazni sajt!

https://www.scarpaushop.com/rock-climbing-c-2.html?zenid=duu88hii2voav4gbdssr47ti81
PAEK
PAEK "Nis"1 month ago
Program takmičenja I kola Državne lige Srbije, Novi Beograd
Subota, 23.03.2019.g
Grupa A: J18,J16,K14
- Registracija i podela startnih lista od 09.00 – 09.30
Start u 09.45 – 11.15, penje se 6-8 boldera
Grupa B: D10 i K12-
Registracija i podela startnih lista od 10.00 -11.15
Start u 11.30 – 13.00, penje se 6-8 boldera
Grupa C: D6 I D8
- Registracija i podela startnih lista od 12.00 – 13.00
Start u 13.15 – 14.45, penje se 6-8 boldera
Grupa D: S-B
- Registracija i podela startnih lista od 16-16,45
Start u 17,00 penje se 10-15 smerova
*U slučaju velikog broja takmičara vreme penjanja će se produžiti na dva sata.
Proglašenje pobednika kola za grupe A, B i C 16.00 za Grupu D po završetku takmičenja

Nedelja, 24.03.2019.g
Grupa E: S penje se na „flesh“.
Registracija i podela startnih lista
od 9.00-09.30h ,9.30h početak penjanja.
Penje se 2h. Boduje se 8 kvalifikacionih smerova („flesh“). U zavisnosti od broja prijavljenih moguće je formirati grupe.
Finale start u 15h, otvaranje izolacije u 14.00 zatvaranje izolacije u 14.40, penje se 4 boldera „na pogled finale“ po 4 minuta.
Proglašenje pobednika kola za grupu E po završetku takmičenja